• Dopravní značení

    vyrábíme od roku 1993
  • Jsme cerfikovaná společnost

    ISO 9001, EN 12 899, EN 12 966

Kariéra

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní rostoucí společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • půlroční finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, příspěvek na dopravu a další benefity
  • u některých pozic firemní automobil i pro soukromé účely
  • firemní telefon a notebook

Dopravní spojení

  • vlastní velké parkoviště pro zaměstnance v hlídaném areálu
  • MHD doprava 15 minut od metra "A" Dejvická autobusem č. 316
  • mapa zde

Více informací získáte na telefonu +420 220 199 327

V případě zájmu nám pošlete strukturovaný životopis na p.klingova@znacky-praha.cz

Aktuálně hledáme zaměstnanace na tyto pozice:

1) Technik přípravy a realizace zakázek

Náplň práce

  • zpracovávání cenových nabídek
  • jednání s obchodními partnery a odběrateli
  • administrativa spojená s tvorbou nabídek (smlouvy, objednávky)
  • koordinace realizace zakázek s výrobou a montážním střediskem
  • administrativa spojené s vyúčtováním zakázek, koordinace se sklady, předání staveb apod.

Požadujeme

  • STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ obor stavební / dopravní výhodou
  • znalost MS Office – zejména Word a Excel
  • schopnost samostatné práce
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • odpovídající mzdové ohodnocení a stravenky
  • týden dovolené navíc
  • služební telefon
  • služební vozidlo (po zapracování)
  • příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných kancelářích
  • sídlo firmy ve Statenicích, MHD dopravou 15min od metra A Bořislavka

2) Skladová účetní

DO EKONOMICKÉHO ÚSEKU PRO PRÁCI S PŘÍPRAVOU, ZPRACOVÁNÍM ÚČETNÍ AGENDY A SOUVISEJÍCÍ DOKUMENTACÍ OSTATNÍCH ODDĚLENÍ SPOLEČNOSTI

Požadujeme

  • SŠ ekonomického směru s maturitou
  • znalost účetního programu Abra výhodou
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

3) Zámečník

Náplň práce

  • výroba a kompletace elektronických dopravních značek

Požadujeme

  • střední odborné vyučení - obor strojírenský
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost, přesnost, preciznost
  • pracovitost, odpovědnost, flexibilitu
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • po zapracování možnost zvýšení kvalifikace – školení svářečů EN ISO 9606 135 +141, školení řidiče VZV, zaškolení na technologie Trumpf (dělení laserem, CNC ohýbání), Flow (abrazivní řezání vodním paprskem)
znacky-praha.cz kariéra - zaměstnanci